Аромат. парфумерно-косметична фабрика аромат. косметика і парфумерія оптом в Україні

28.11.2015

Парфумерно-косметична фабрика «Аромат» була заснована в грудні 1998 року. Історія фабрики почалася з випуску 10 найменувань крему з гаслом «йти вперед на благо Споживачам». Стрімке зростання компанії призвів до того, що сьогодні ТОВ «Аромат» заслужено визнана одним з провідних виробників косметики та парфумерії в Україні (входить в топ-5 лідерів національних виробників).

Сучасна, ефективно працює фабрика, з чітко спланованим процесом організації виробництва і застосуванням нових технологій, випускає косметику, відповідає високим вимогам Споживачів з точки зору ефективності, безпеки і якості. В процесі виробництва особлива увага приділяється підбору інгредієнтів, сировина піддається ретельному тестуванню в лабораторіях, а готова продукція проходить атестацію з еко-гігієнічним і токсикологічним показниками. Це дозволяє гарантувати високу якість продукції, підкріплена висновками Міністерства охорони Здоров’я України та міжнародним сертифікатом «Європейська якість».

Асортимент включає понад 550 позицій товарів таких категорій: косметика для жінок і чоловіків, парафармацевтика, косметика для дітей, жіноча парфумерія, чоловіча парфумерія.

За час свого існування продукція ТОВ «Аромат» заслужила визнання фахівців і споживачів як в Україні, так і за кордоном: у Німеччині, в Чехії, Молдові, Киргизії, Казахстані, Естонії, Росії, Узбекистані, Латвії та ін. Про визнання і як свідчать сертифікати, дипломи, численні нагороди різноманітних національних та міжнародних конкурсів, премій і рейтингів:

  • Золота медаль у номінації «Золоті торгові марки» косметичної лінії «Славія» на «Золотої книги Української еліти»;
  • Дипломи Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» за виробництво крему «Цілитель»;
  • Диплом Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота Фортуна» у номінації «За кращу якість парфумерно-косметичної продукції»;
  • Диплом переможця національного етапу конкурсу на здобуття Премії СНД у сфері якості продукції та послуг;
  • Диплом переможця міжнародної виставки «InterCharm»; у номінації «Найкраща жіноча туалетна вода» та інші

ТОВ «Аромат» пропонує широкий вибір косметики та парфумерії оптом. оптимальні ціни, гнучку систему знижок, вигідні умови співпраці.

Володіючи потужним виробничим комплексом та налагодженим виробничим процесом, парфумерно-косметична фабрика «Аромат» пропонує повний цикл виробництва косметики на замовлення під власною торговою маркою — «Private Label».

Завжди готові відповісти на будь-які ваші питання, що стосуються співпраці, асортименту та якості товару!

Короткий опис статті: однокласники юа (057) 733-19-41, м. Харків, вул. Примакова, 46. Косметика і парфумерія оптом від виробника. аромат, парфумерно-косметична фабрика аромат, косметика та парфумерія оптом, косметика та парфумерія від виробника, косметика та парфумерія оптом в україні, аромат тов

Джерело: Аромат | парфумерно-косметична фабрика аромат | косметика і парфумерія оптом в Україні

Також ви можете прочитати