АРЕНА, краща онлайн РПГ

04.09.2015

2015-03-30 12:53. Третій Чемпіонат Арени. Підсумки 25-го туру.

Завершився 25-ий тур Третього Чемпіонату Арени. Детальніше про боях минулого туру можна дізнатися з оглядів кланів, посилання на кращі 6 з яких ми наводимо нижче.

Лідери Чемпіонату по Лігам:

Прем’єр-Ліга — лідирує клан АРЕНА, краща онлайн РПГ
Сутінковий Дозор. найближчий переслідувач відстає на 6 очок,

Перша Ліга — лідирує клан АРЕНА, краща онлайн РПГ
Елементалі. найближчий переслідувач відстає на 3 очки,

Друга Ліга — лідирує клан АРЕНА, краща онлайн РПГ
Козацька Січ. 3 клану набрали найбільшу кількість очок.

Огляди боїв минулого туру від кланів:

Від клану

Від клану

Від клану

Клани АРЕНА, краща онлайн РПГ
Інквізиція і АРЕНА, краща онлайн РПГ
Таємна варта заохочуються 5 очками рейтингу на 30 діб за регулярне написання оглядів.

Сьогодні стартує 26-ий тур Третього Чемпіонату Арени. Протягом сьогоднішнього дня глави кланів можуть змінити склад команди Чемпіонату і вибрати зручні дату та час проведення бою туру.

2015-03-30 12:04. Зустріч жителів Арени р. в Краснодар.

25 квітня відбудеться зустріч мешканців Арени р. в Краснодар. Запрошуються всі бажаючі. Подробиці про зустрічі можна дізнатися тут

2015-03-29 14:00. Командний захоплення замків.

Увага! У Всіх містах Арени відкрито прийом заявок на командний захоплення замків на наступний тиждень.Бажаючі очолити заявку на захоплення, можуть зробити це в передпокої порожніх замків. Бажаючі приєднатися до захоплення можуть зробити це в свій час. Правила участі у захопленні описані в бібліотеці Арени.

2015-03-28 08:00. Арена Смерті

Відкритий прийом ставок на участь у поєдинках Арени Смерті на наступному тижні. Розклад поєдинків можна подивитися на Арені Смерті в Ковчезі.

2015-03-27 13:39. Акції «Друзі» і «Соратники» і заробіток на Арені, різний досвід в різних містах.

З середини січня 2015 року міста Среднеморье і Скеля Дракона наділені особливими властивостями. Так бої в місті Среднеморье дають додаткову надбавку 25% в одержуваному за перемогу в бою досвіді, в Кручі Драконів надбавка 10%. Тим жителям Арени, які хочуть швидше прокачатися, рекомендується проводити бої саме в цих містах.

Нагадаємо, на Арені в даний час проходить акція «Друзі». Суть акції полягає в тому, що якщо ваш друг, знайомий або навіть просто незнайома людина зареєструється по вашій реферального посиланням і візьме участь у проекті «Арена», ви отримаєте сотки, як звичайні, так і сині, залежно від ступеня його участі. Отримання соток не обмежена ні кількістю, ні строком. Всі сотки є бонусними. Поширювати реферальні посилання і залучати знайомих в проект можна де завгодно за межами Арени. Повні правила акції опубліковані в бібліотеці. Це ще один легальний спосіб заробітку на Арені.

Так само в Арені стартувала легальна можливість заробітку реальних грошей. Заробивши ігрові гроші, ви зможете отримати за них реальні. А з допомогою друзів це буде зробити легше і простіше. Ще один аргумент для вашого друга приєднатися до вас на Арені.

З осені 2012 року проводиться акція «Соратники». Суть можливостей акції зводиться до того, що, персонажі зареєстровані з моменту початку акції, отримують на старті суттєві бонуси, такі як сотки (ігрову валюту) і платиновий аккаунт. Ці бонуси значно полегшать розвиток персонажа. Так само сині сотки, одержувані за акції «Друзі» можуть бути істотно збільшені за акції «Соратники». І, нарешті, сині сотки, одержувані за акції «Соратники», підлягають виведенню в реальні гроші звичайним способом. Це ще одна легальна можливість заробітку реальних грошей на Арені. При чому зовсім не складна можливість. Ви залучаєте своїх друзів і знайомих в гру, і заробляєте на цьому реальні гроші. З повними правилами акцій можна ознайомитися в бібліотеці.

2015-03-26 14:47. І ще нові образи.

Короткий опис статті: www.однокласники

Джерело: АРЕНА — краща онлайн РПГ

Також ви можете прочитати