Анонімний вхід на сайт Вконтакте або Однокласники якщо на роботі заблокували доступ.

19.02.2017

анонімний вхід на сайт Вконтакте або Однокласники якщо на роботі заблокували доступ Tweet

в категорії базис

теґи. вконтакте заблокований ЖЖ заборону на вхід на роботі однокласники

Оновлення: знайшов хороший проксі-сервер, щоб виходити з робочого компа на сайти однокласників і жж (вконтакте не перевіряв). http://server18.kproxy.com/index.jsp

Замість напису server18 можна написати все що завгодно (хоч ajnjijg). Після того як введете адресу побачите рекламну сторінку, спокійно тисніть [skip this AD] і користуйтеся на здоров’я.

Отримати анонімний доступ до сайту:

Додатково:

Якщо це вам не допомогло, то швидше за все у вас на комп’ютері вірус і вам необхідно встановити антивірус і просканувати їм весь комп’ютер. Можу порекомендувати Dr.Web Cure IT (http://www.freedrweb.com/cureit/ ) – він не вимагає установки, безкоштовний і створений для цих цілей.

P. S.> Ну а якщо вас не пускає на багато сайти на сайт з антивірусом в тому числі, то тут вже потрібен більш складний підхід. В такому разі, я можу надати вам платну допомогу з видалення вірусів на вашому комп’ютері віддалено. Для цього вам знадобитися програма TeamViewer QuickSupport (http://www.teamviewer.com/ru/download/index.aspx ) З її допомогою я зможу залізти на ваш комп’ютер, щоб усунути всі неполадки.

Вартість такої допомоги 40грн або 150 рублів, оплата або поповненням рахунку мобільного телефону, або на рахунок в Webmoney WMR або Яндекс.гроші.

Якщо ви зацікавлені в моєї допомоги, то всі деталі обговоримо поштою:

Короткий опис статті: сайт однокласники вхід Оновлення: знайшов хороший проксі-сервер, щоб виходити з робочого компа на сайти однокласників і жж (вконтакте не перевіряв) : http://server18.kproxy.com/index базис

Джерело: анонімний вхід на сайт Вконтакте або Однокласники якщо на роботі заблокували доступ :: Україна має талант

Також ви можете прочитати