Анонімайзер Однокласники. Дзеркало Однокласники: безкоштовно та без обмежень.

16.02.2016

Анонімайзер Однокласники

Завдяки анонімайзер, «Однокласники» можна відкрити з робочого місця і з університетської лави, а також з будь-якого іншого місця, де відвідування цього сайту заборонено. Перегляд сайту через анонімайзер максимально комфортний — більшість функцій працюють коректно.

Про соціальної мережі «Однокласники»

«Однокласники » — ще один помітний проект в Рунеті, що відноситься до «сімейства» соціальних мереж. Доступний за коротким адресою «ok.com». Унікальність цієї соціальної мережі полягає в тому, що вона фактично була створена і розкручена однією людиною — Дмитром Попковим. Як бачите, з проекту, зліпленого «на коліні» виросла найбільша соціальна мережа Рунету з 40 мільйонами відвідувачів на добу. Сайт «Однокласники» часто згадується в якості конкурента «Вконтакте».

«Однокласники» — відмінне місце для зустрічей тих, хто відчуває приємні ностальгічні почуття, пов’язані з минулими навчальними, студентськими роками. Саме тут, на зорі ери соціальних мереж, люди починали шукати давно «втрачених» однокласників і незабаром ресурс став дуже популярним, особливо у людей середнього і старшого віку.

«Однокласників» є свої особливості та принципові відмінності від інших соціальних мереж. Наприклад, в питаннях приватності, картина зовсім інша ніж у тому ж «Вконтакте». В «Однокласниках» можна відвідати сторінку якого-небудь користувача анонімно — якщо ви зайшли на сторінку якогось людини, то ваше відвідування буде записано в його журнал. Будьте уважні! Для тих, хто хоче відвідувати будь-які сторінки «Однокласників» анонімно, існує платна послуга «Невидимка». Прибрати інформацію про свої відвідини їх чужих журналів можна, видаливши свій обліковий запис.

Анонімайзер Однокласники. Дзеркало Однокласники: безкоштовно та без обмежень.

40 мільйонів користувачів відвідують соціальну мережу «Однокласники»

зараз, «Однокласники» — це зручний сучасний ресурс, що користується популярністю у російських користувачів і у користувачів з країн ближнього зарубіжжя. В цій соціальній мережі набагато менше спаму, троллінгу і взагалі, в цілому, менше «неадеквату» ніж, приміром, в «VK». Саме тому, в «Однокласниках» панує атмосфера теплого «лампового» спілкування. Приєднуйтесь!

Короткий опис статті: зайти в однокласники Анонімайзер Однокласники. Дзеркало Однокласники, безкоштовно і жодних обмежень. Висока швидкість.

Джерело: Анонімайзер Однокласники. Дзеркало Однокласники: безкоштовно та без обмежень.

Також ви можете прочитати