3 Причини чому не відкриваються однокласники, Tehno-bum.ru

19.02.2017

Основні причини чому не відкривається сайт Однокласники.ру

останнім часом люди все частіше почали стикатися з проблемою поганої роботи, або зовсім відсутність доступу до сайту odnoklassniki.ru. Так чому не відкриваються однокласники і як вирішити можливі причини цієї проблеми? Саме на це питання ми дамо відповідь у цій статті.

Причин, чому може не працювати сайт однокласники багато. Серед них найпоширеніші це:

  1. Профілактика на сайті
  2. Відсутність інтернету у користувача
  3. На комп’ютері користувача з’явилися віруси

Профілактика на сайті

Ця проблема трапляється вкрай рідко, але тим не менш має місце бути. Профілактика на сайті означає, що на сайті проводяться якісь роботи, і на жаль, від вас нічого не залежить. Залишається лише дочекатися, коли всі проблеми на сайті будуть усунені і сайт знову запрацює.

3 Причини чому не відкриваються однокласники, Tehno-bum.ru

У користувача не підключений інтернет

Як не дивно, але іноді люди забувають про те, що для доступу до сайту необхідний інтернет. Найчастіше це буває в перший день місяця, коли людина забула оплатити інтернет і намагається зайти на сайт. Задаватися питанням чому не відкриваються сайт однокласники тут безглуздо, поки у вас не з’явиться інтернет, зайти на сайт ви не зможете.

3 Причини чому не відкриваються однокласники, Tehno-bum.ru

Зверніть увагу:

найпростіший спосіб визначити цю проблему, це просто подивитися в нижню частину екрану на значок стану доступу до інтернету. Якщо доступу до мережі немає, зайти на сайт ви не зможете.

3 Причини чому не відкриваються однокласники, Tehno-bum.ru

Віруси

останнім часом це стало однією з найпоширеніших проблем в інтернеті. Загалом можна розділити два типи вірусів, які завантажуються однокласники.

Перші віруси створені тільки заради розваги, і не несуть ніякої загрози користувачеві. Ситуація неприємна, але не більше того. Другі ж віруси при спробі увійти на однокласники вас перенаправляють на сайт зловмисника, зовні виглядає цілком як оригінал. Якщо ви введете на такому сайті свої дані, вони потраплять прямо до зловмисника. Розпізнати такий сайт зазвичай досить просто, достатньо звернути увагу на наступні аспекти:

  1. Неправильну адресу сайту. Перевірте правильність введеного адреси, а краще використовуйте короткий адреса ok.ru. Так ви убезпечите себе і свою сторінку від зловмисників.
  2. Вас настійно просять ввести кілька разів логін і пароль, при цьому ви впевнені, що все ввели правильно. Тут два варіанти, або вашу сторінку вже зламали і змінили пароль, які ви знаходитесь на сайті зловмисника.

Підказка

Виконайте процедуру по лікуванню комп’ютера від вірусів, описану нижче і спробуйте зайти знову. Якщо не вийде, сміливо можете відновити пароль. При зіткненні з такою проблемою, спробуйте зайти на сайт однокласники з іншого комп’ютера і змініть пароль. Це процедура допоможе уникнути більшість неприємних наслідків.

Не відкривається сторінка в однокласниках, що робити?

Якщо ви зіткнулися з проблемою, коли на однокласників неможливо зайти з певного комп’ютера, а при цьому з інших комп’ютерів або телефону можна, значить ви зіткнулися з вірусом. Є два способи вирішення цієї проблеми

Спосіб 1

Перевірте ваш файл hosts, розташований по шляху «системний диск:/Windows/system32/drivers/etc/hosts».

3 Причини чому не відкриваються однокласники, Tehno-bum.ru

Цей файл відповідає за дозвіл доступу до певних сайтів з даного комп’ютера. Найчастіше саме в ньому і прописана заборона на доступ до сайту однокласники. Вам залишається лише відкрити цей файл звичайним блокнотом і видалити весь його вміст, після чого закрити його, зберігши зміни.

Перезавантажте комп’ютер і перевірте файл. Якщо він чистий, значить все вийшло. Якщо ні, то переходьте до другого способу.

Спосіб 2

Завантажити та встановити будь-антивірус, здатний сканувати і відновлювати системні файли. Прикладом такого антивіруса може бути Dr.Web Cure It. Запустіть його, і дочекайтеся поки він перевірить комп’ютер. Він видалить всі віруси, включаючи і блокуючий сайт однокласники, після чого у Вас більше не буде виникати питання чому не завантажуються однокласники.

Виходячи з усього вищесказаного, найпростішим способом уберегти себе від цієї проблеми є наявність на комп’ютері хорошого антивіруса. Не варто недооцінювати всю користь цих програм, особливо якщо ви є активним користувачем мережі інтернет.

3 Причини чому не відкриваються однокласники, Tehno-bum.ru

Короткий опис статті: однокласники Якщо у вас не відкривається однокласники і ви не знаєте в чому причина – ця стаття для вас. 3 основні причини чому на завантажуються однокласники.

Джерело: 3 причини чому не відкриваються однокласники — Tehno-bum.ru

Також ви можете прочитати